Волиньрада вирішила: амуніцію купуватимуть у районах

0
1074

 У Волиньраді відбулася зустріч із приводу забезпечення волинських військових, які перебувають на фронті, засобами захисту. Принципово, що до наради, окрім представників влади та військових, залучили волонтерів, які вже декілька місяців виконують титанічну роботу та реально допомагають фронту.

Є дві ключові проблеми: тендери, які не дають можливості військовим самостійно закупити все необхідне, та відсутність на ринку сертифікованих бронежилетів та касок, – зазаначає заступник голови облради Ігор Гузь. Наразі їх просто немає де придбати, всі заводи виконують державне замовлення, з цією проблемою зіштовхнулися усі учасники наради.

На сесії Волиньради вирішили передати кошти обласного бюджету для районних рад, а ті усвою чергу, маючи можливість обійти тендерні перешкоди, будуть купувати все необхідне. В цьому їм допоможуть військові та волонтери, які складають список  необхідної амуніції. Список буде реальний, від бронежилетів та касок до тепловізорів та оптичних прицілів.

Є сподівання, що до кінця тижня відбудуться усі сесії районних рад, і вже з понеділка перші вантажі поїдуть на фронт до наших хлопців.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here