Парламентська асамблея ОБСЄ закликала Росію повернути Крим та залишити Україну в спокої

1
790

Парламентська асамблея ОБСЄ в Баку ухвалила декларацію, в якій засудила окупацію Росією території України та вимагає повернути анексований Крим.

За відповідну декларацію проголосували 99 членів ПА ОБСЄ, проти – 1, утрималися – 9.

Російська делегація на знак протесту в голосуванні не брала участі.

У тексті декларації Парламентська асамблея ОБСЄ:

– підкреслює важливість дотримання принципів непорушності кордонів та територіальної цілісності, мирного врегулювання спорів, рівності прав й самовизначення народів, закріплених у Гельсінському заключному акті, і закликає Російську Федерацію скасувати анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна;
Читайте також: ОБСЄ заморозила відправлення нових спостерігачів на Донбас

– закликає Російську Федерацію до виконання зобов’язань, прийнятих згідно з угодою про припинення вогню від 12 серпня 2008 року, деокупації грузинської території і до дотримання основоположних принципів міжнародного права;

– вітає активну участь швейцарського головування в ОБСЄ у врегулюванні української кризи та розгортання Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, а також зусилля виконавчих структур ОБСЄ та інших відповідних міжнародних організацій, діючих в Україні з метою ослаблення напруженості, зміцнення стабільності та заохочення національного діалогу;

– закликає до створення на платформі Парламентської асамблеї ОБСЄ міжпарламентської групи зі зв’язку з Україною для деескалації ситуації на місцях та підтримки виходу країни з кризи;

– засуджує окупацію території України;

– заявляє про тверду підтримку суверенітету, політичної незалежності, єдності і територіальної цілісності України, як це визначено Конституцією країни та у її міжнародно-визнаних кордонах;

– вважає референдум в Криму 16 березня 2014 року нелегітимним і незаконним актом, результати якого не мають жодної юридичної сили;
Читайте також: В ОБСЄ переконують, що терористи не мають права залякувати журналістів на Сході

– закликає усі держави-учасники відмовляти у визнанні насильницької анексії Криму Російською Федерацією;

– закликає Російську Федерацію припинити своє втручання в Україні та відмовитися від військових польотів над Північно-Балтійським регіоном, негайно відвести свої військові сили від кордонів балтійських держав й припинити негативну діяльність серед етнічного російського населення Латвії, Литви та Естонії.

Як повідомлялося раніше, напередодні Парламентська асамблея ОБСЄ у резолюції звинуватила Росію в окупації території України.

http://tsn.ua

1 коментар

 1. ОБСЄ політичний конценсус створений євреями сионістами США, Європи та СРСР, для контролювання політичної обстановки в світі. ОБСЄ, Мінські домовленності і т.д.- це політична рулетка, яка не заінтересована в закінчині війни.
  https://vk.com/zionru?w=wall-45494205_11970
  Сион 2.0
  Aug 30, 2016 at 12:27 pm
  УНИКАЛЬНОЕ КЛЕЙМО ДЛЯ ГОЕВ ХАЗАРИИ К 2025 ГОДУ.

  Каждому гою в Хазарии планируют присвоить личный номер, как тавро с номером которое набивают скоту. Клеймо призвано заменить нынешние СНИЛС, ИНН и другие идентификаторы, номер должен появиться к 2025 году. Это будет 12-разрядный код, в котором учитывается год, месяц и день формирования записи, ее порядковый номер в реестре и контрольное число. К 2025 Европа и Америка планируют активно внедрять чипы, чтобы контролировать гойский скот, в Хазарии же будет действовать уникальное клеймо, которое по своей сути ничем не будут отличаться от чипов Рокфеллера-Ротшильда.

  После пакета Яровой каждый шлеппер не только лишился личной жизни, но и будет существовать под пристальным присмотром раввината, после чипа же мы официально сможем назвать Великую Хазарию великим концлагерем для гдлб. Тель хай!

  http://www.m24.ru/audios/90247?utm_source=CopyBuf

  Сион 2.0
  yesterday at 8:57 am
  Actions
  Уже в открытую и не каким-то там израильским “Харец” на иврите, наш лидер в РФ дает недвусмысленные интервью, а вполне себе на русском не боясь гойского возмущения. Долгих вам лет правления Владимир Владимирович. Вы — наш щит, защита, опора, и залог успешного существования в РФ на долгие годы. До 120-и, мазель тов! Тель хай!

  Сион 2.0
  22 Sep at 9:14 am
  Actions
  УКР-ГОИ ЖИВУТ НА 50 ЦЕНТОВ В ДЕНЬ

  Исполняющая обязанности зама комитета парламента Верховной Рады Украины по вопросам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Алена Бабак выступая перед журналистами и общественностью рассказала о том, что постоянно растущие тарифы не могут покрыть никакие субсидии. Основная часть гойского населения (примерно 80%) живут на сущие «копейки».

  “По нашим подсчтам около 30% населения живут от 50 до 1 доллара в день” сказала Бабак.

  А теперь поглядите на довольное лицо рава Вальцмана, пока гои голодают у него с гешефтом все в порядке. Тель хай!-https://vk.com/zionru

  Сион 2.0
  24 Sep at 5:45 pm
  Actions
  ШАББАТНЕЕ ЖЕРТВОПРИНОШЕНИЕ.

  Причастный к госс. перевороту в молодом еврейском каганате экс-премьер ЛНР Цыпкалов был ритуально принесен в жертву аккурат в ночь шаббата.

  В СМИ была брошена инфа, что гойский заговорщик совершил самоубийство, но на самом деле акуму ритуально перерезали горло. Резал никто иной как Игаль Плотницкер как вы понимаете, на ритуальной корбанизации присутствовал главный раввин ЛНР Шалом Гопин, который во время корбанота читал главу раздел Ваэтханан о священной мести, речь там идет о справедливости когда заговорщики пытаются скинуть иудейского Царя.

  Помимо главного инициатора казненого открыто после захлебнувшегося гойского переворота было убито всякой гойской мелочи участвовавшей в бунте до 26 акумов. Тель хай!

  http://www.mk.ru/incident/2016/09/24/v-luganske-pokon..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here