Увага – шахраї!

0
972

Нововолинський МВ УМВС України у Волинській області повідомляє, що останнім часом у м. Нововолинську трапляються факти шахрайських дій з боку невідомих громадян.

Зараз шахраї телефонують на мобільні телефони та вимагають велику суму грошей, аргументуючи це тим, що їхніх синів, доньок, онуків затримують у міськвідділлі внутрішніх справ і якщо вони не перерахують відповідну суму через банк , то у них будуть великі проблеми. При цьому вказують вірні імена, прізвища тощо. Хто вони, звідки в них ця інформація – невідомо. Також присутні факти шахрайства щодо купівлі та продажу різного виду товарів та речей по мережі «Інтернет».

Незважаючи на неодноразові застереження, попередження та нагадування співробітників міліції по радіо, телебаченню і на сторінках преси, наші громадяни продовжують потрапляти на гачок аферистів, які грабують людей, обманом входячи до них у довіру та видурюючи в них останні копійки.

Попередьте своїх рідних та будьте з ними завжди на зв’язку!

Нововолинський МВ УМВС України у Волинській області звертається до громадян з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману та одразу повідомляти про такі випадки Нововолинський МВ УМВС за адресою: Волинська область, м. Нововолинськ, вул. Нововолинська, 15 або за телефоном: «102», 3-30-59.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here