Особливим дітям – особливу увагу

0
1372

Уже вкотре фахівці Нововолинського міського центру зайнятості зустрілися з дітками, які приїхали до Нововолинська з міста Маріуполь Донецької області.

Це особлива категорія – діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування. У кожного з них є свій, хоч і недовгий, але наповнений непростим життєвим досвідом шлях. Оченята цих дітей випромінюють одночасно і сум, і радість, і потребу в простій людській увазі.

Вісімнадцять дітей та їх вихователі охоче погодились завітати до центру зайнятості з метою участі у пізнавально-розважальній подорожі «Світ професій, що тебе оточує». Працівники центру зайнятості ознайомили з наповненням профінформаційного сектору, зокрема, описами професій, інформацією про можливість проходження професійно-діагностичного тестування з метою вибору професії та подальшого навчання. І хоча діти різні за віком, але у багатьох вже є мрія про свою майбутню професію.

Зустріч продовжилася в залі засідань центру зайнятості, де для діток партнери з ПП «РОСА» організували та провели майстер-клас по виготовленню вітальних листівок з паперу. Працівники центру зайнятості виявили ініціативу зробити свій невеличкий благодійний внесок та запропонували відвідати атракціони в міському парку культури й відпочинку. Допомогу надав і директор парку Ігор Левков.

Після цього всі дружно ласували тістечка й морозиво в дитячому кафе «Карамелька» та ділилися враженнями про те, людей яких професій сьогодні зустріли. За час, проведений з дітьми, ми стали мовби родиною на короткий період часу. Почуття світла, тепла і любові переповнювали як дітей, так і нас дорослих – працівників центру зайнятості. По закінченню нашої подорожі ми вже не прощались, а сказали один одному: „До наступного побачення”.

Нововолинський МЦЗ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here