Лікарні – рентген-апарат

0
1591

Нововолинська центральна міська лікарня тепер буде відома рентгенівською цифровою діагностичною системою корейського виробництва EVA–HF 750 на два робочих місця. Вона призначена для забезпечення дослідження органів грудної клітки, черевної порожнини, кінцівок та інших анатомічних зон.

Апарат спроектований для забезпечення максимального використання і високої надійності, забезпечує високу якість зображення та низьке променеве навантаження на організм пацієнта та медичний персонал. Крім того, незважаючи на безліч функціональних можливостей, апарат є дуже компактним та простим у користуванні.

– Щоб він нарешті опинився у нашій лікарні, – повідомив міський голова Віктор Сапожніков, – ми провели два тендери, а кошти були заплачені ще минулого року. Обирали той варіант, який пропонували наші медики. Сьогодні якісна діагностика – запорука правильного лікування. Я радий, що у нашому місті щось примножується: купується, ремонтується чи будується, адже – це крок вперед. Сподіваюся, що через місяць-другий матимемо у нашій лікарні комп’ютерний томограф. Медицина у Нововолинську на досить високому рівні, я вдячний за це нашим медикам і задоволений, що незважаючи на всі труднощі, які нині відбуваються у нашій державі, ми рухаємося далі.

Головний лікар ЦМЛ Віктор Мороз повідомив, що завдяки такому рентген-апарату значно знизиться променеве навантаження на хворих і медичних працівників. Покращиться обробка та якість знімків, які будуть готовими вже впродовж двох хвилин.

– Яка ціна такого обладнання і які переваги для населення й чи відразу їх відчують?

– Вартість рентген-апарату 909 000 гривень. Наприклад, вже сьогодні він набагато подорожчав, так як зріс курс долара. У медичному аспекті – це вищий рівень якості в проведенні обстеження. Такий рентген-апарат легкий та доступний у користуванні, безпечніший для здоров’я, забирає менше часу й дешевший.

– Вікторе Васильовичу, ви багато робите для модернізації лікарні, які плани на майбутнє?

– Плани залежать від багатьох речей, головним аспектом, звичайно, є фінансування. Ситуація в країні – не з найкращих, тому говорити про якісь глобальні переміни – надто складно. Єдине, що плануємо найближчим часом – придбання комп’ютерного томографа. А взагалі, задумів дуже багато, бо у нашому медичному закладі є достатньо застарілого обладнання, яке потребує сучасного оновлення.

Людмила ТРУБНІКОВА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here