Думка читача: маю право спитати?

5
1313

Хочу на вашому сайті висловити свою думку, бо на іншому мій коментар до статті Н.Камишнікової «Жінки солдатів “вибили” автобус для поїздки на полігон» не публікують.

Підкреслюю, що висловлюю свою думку, яка може не співпадати з думками інших людей, але я живу у цьому місті і маю право спитати: Наталіє Семенівно, від вашої статті дуже тхне заказухою: знову обгадили владу, обвинувативши у всіх смертних гріхах. Скажіть, а що особисто ви зробили для допомоги нашим хлопцям, крім звичного бла-бла-бла? Га?  Громаді дуже цікаво знати, що така не заплямована корупцією людина конкретно  зробила. Хлопці з нововолинського порталу відзвітували за кожний крок, а що зробили ви? Скільки грошей здали? А, ви безробітна… то на що живете і хазяйство годуєте? Виконком перерахував свій одноденний заробіток на потреби солдатів, а ви, напевно, допомогли коштами, які отримали за цю статтю? Ой, тільки не кажіть, що пишете на громадських засадах, заради справедливості, бо вже ніхто вам не повірить.

Чому ви постійно перекручуєте факти у бік, який вигідний вашим спонсорам? Дуже гарно пишете про Аню, ненав’язливо обгадивши владу і так само ненав’язливо вставивши – депутат облради Недищук дав 500 грн. Оце все, що ви  зробили? А, ще біля автобуса засвітились, щоб усі вас побачили.

Знаєте, є така людина Валерій Курстак? Звичайно, знаєте. Так само, як знаєте, скільки він зробив для наших хлопців, починаючи від ремонту танків 51-ї бригади ще декілька місяців назад. Ця людина, напевне, більшу частину життя проживає у поїздках, займаючись допомогою нашим солдатам. Це справжній волонтер, бо нічого не вимагає взамін і не кричить на кожному кроці, скільки коштів він здав. Але ви ж про нього не пишете, а навіщо? Він же вам не заплатить, бо йому піару не треба.

Ви все гадите мерську команду, а що ваш обласний депутат конкретно зробив? Прийшов сфотографуватись біля автобуса?

А чому ви не напишете, скільки міська влада вже зробила для допомоги нашим солдатам? Що біля півмільйона коштів вже витрачено на їхні потреби? І ще буде витрачено, але що мішки з бюджетними грошима не стоять у мера під столом?

І насамкінець – не уповноважуйте сама себе гадити всіх, крім вам угодних, від імені всіх містян. Бо ви – ще геть не усе місто, і те, що воно мовчить, зовсім не означає, що воно згідне з вами.

 

Наталія Лизун

5 КОМЕНТАРІ

  1. нє, то просто журналістикам тре зарплату відробляти, а де ж ти стільки грязі набереш, щоб на конкурентів лити і лити то й чіпляються до чого попало. ніби то влада зобов’язана когось кудись везти. вся громада має дбати за своїх жителів, а найперше це мають журналісти до громади донести. Хай з нвіпа приклад беруть, там хлопці не покладаючи рук працюють, а сорока з Ко тільки бла-бла

  2. такі сайти з однобоким висвітленням як вищеназваний не помішало би просто позакривати, або хоч штрафувати, бо ніяка журналістська етика не соблюдається

  3. замість того щоб тут дурні розборки устраювати, то треба організовуватись і їхати В Володимир, там знов наших хлопців забирають!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here