Виконком прийняв рішення з 28 питань

0
789

Про організацію роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг у м. Нововолинську» – перше питання, яке слухали на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Його начальник Алла Ковальчук, зокрема, повідомила, що нині приміщення Центру відповідає вимогам законодавства, відділ повністю забезпечений комп’ютерним обладнанням, створені належні умови для прийому суб’єктів звернення, а також і для роботи працівників.

Вона наголосила, що затверджено Тимчасовий реєстр адміністративних послуг, які надаватимуться через Центр, загальна кількість яких становить 103.

Начальник відділу поінформувала, що за 5 місяців 2014 року до Центру надання адміністративних послуг звернулося 1180 осіб, з них – 78 за отриманням документа дозвільного характеру.

Найбільша кількість заяв зареєстрована у відділ Держземагенства та архівний відділ.

– Одне з головних завдань для працівників нашого Центру, – це максимально допомогти кожному, хто звертається до нас, ми робимо все можливе, щоб люди почували себе комфортно і розуміли, що ми працюємо для них, – зазначила Алла Ковальчук.

На засіданні виконкому заслухали інформацію начальника фінансового управління про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

Загалом на засіданні виконкому. Затвердили план роботи виконкому на III квартал 2014 року, розглянули матеріали, подані громадською комісією з житлово-побутових питань. З усіх 28 питань, які розглядали на засіданні, прийняті відповідні рішення.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here