РНБО ухвалить рішення про введення воєнного стану після інавгурації Порошенка

0
659

Питання введення воєнного стану в районах проведення антитерористичної операції на сході України буде обговорено на засіданні РНБО, після вступу на посаду нового президента України Петра ПорошенкаПро це повідомив перший віце-прем’єр-міністр Віталій Ярема, передає Еспресо.TV з посиланням на «Інтерфакс-Україна».
“Я переконаний, що коли новий президент отримає свої повноваження, ми проведемо екстрене засідання РНБО, і ці питання розглядатимуться (воєнний стан – ред.).  Моя особиста позиція полягає в тому, що у рамках АТО можна проводити всі необхідні дії, а воєнний стан, який може бути введено на території Луганської та Донецької областей, може як посприяти, так і зашкодити вирішенню цієї складної проблеми”, – сказав Ярема.

Він зазначив, що в разі оголошення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях буде введено обмеження громадянських прав місцевих жителів, і “там більшість нині підтримує проведення АТО, і, внаслідок цього, ці люди можуть стати не на наш бік”.

“До цього питання необхідно підходити з граничною обережністю”, – наголосив перший віце-прем’єр.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Олександр Турчинов доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Парубію спільно з низкою відомств терміново розглянути питання про необхідність введення воєнного стану в Донецькій та Луганській областях, де проводиться АТО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here