На Волині стартувала кампанія контролю ЗНО

0
707

Вдруге у Волинській області громадянська мережа “Опора” буде спостерігати за тим, як проходить зовнішнє незалежне оцінювання, – пише ВолиньПост.

В основному моніторинг буде зосереджений у Луцьку, Ковелі та Маневичах, – повідомили у прес-службі мережі.

Так, 10 спостерігачів матимуть можливість відвідати один із пунктів проведення тестування й відслідкувати процес проведення ЗНО.

Згідно з репрезентативною вибіркою спостерігачі будуть слідкувати не за усіма предметами, а лише за: іноземною мовою, українською мовою та літературою, математикою та історією України. Так, спостереження буде відбуватися у термінах з 3 до 20 червня.

Предметом громадського моніторингу стане дотримання процедур стандартизованого тестування як персоналом пунктів тестування (перевірка документів під час пропуску учасників в пункт тестування та аудиторію, розпакування/запакування контейнера з тестовими матеріалами, реагування на порушення обов’язків абітурієнтами, дотримання процедури застосування металодетекторів), так і його учасниками (наявність необхідних документів для участі у ЗНО, відсутність додаткових предметів, технічних засобів під час роботи над тестом, дотримання норм, що забороняють списувати, консультуватися, складати тест за іншого учасника ЗНО).

Контакти координатора спостереження за ЗНО-2014 у Волинській області: Дмитро Безвербний (063-413-60-45).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here