«…від кожного з нас залежить, чи існуватиме Україна як така, і у якому напрямку вона буде рухатись», – Віктор Олійник

0
1326

Вчора у Нововолинську з робочим візитом перебував народний депутат України від ВО «Батьківщина» Віктор Олійник. Після зустрічі з виборцями народний обранець провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ. Спілкувались на різні теми, хоча природньо, питанням номер один була суспільно-політична ситуація в державі.
– Ще рік тому здавалося, що бандитський режим скинути буде неможливо. Але пройшов рік, і мільйони українців, вийшовши на вулиці практично усіх міст країни, продемонстрували усьому світові, що український народ, попри все, зажди відстоюватиме своє право жити у вільній державі. Це відбулося справді дорогою ціною. Пішла у вічність Небесна Сотня. Це саме ті люди, які щиро прагнули жити в цивілізованій європейській країні, і чию пам»ять ми повинні вшанувати збудувавши саме таку Україну, – розповідає Віктор Степанович.
Окрім того, народний депутат торкнувся і мабуть найзлободеннішого для українців питання – виборів Президента України, які відбудуться 25 травня. Віктор Олійник наголосив, що саме цей вибір наших громадян буде визначальним для подальшого розвитку держави, і що від кожного з нас залежить, чи існуватиме Україна як така, і у якому напрямку вона буде рухатись.
– За даними соціологічних опитувань на сьогодні абсолютна більшість громадян ще не визначились за кого голосувати. І мабуть свій вибір вони будуть робити у ці останні два тижні. Тому я хочу побажати кожному, щоб йдучи на виборчу дільницю Ви задумались, а чи має той чи інший кандидат моральне право йти на вибори, чи упродовж останніх чотирьох років він не був причетним до дій злочинної влади, – наголосив народний обранець.
Медійники здебільшого цікавились ситуацією, що нині склалась у країні і власне шляхами виходу з цієї кризи. Серед заданих журналістами питань: діяльність сепаратистів на сході України, реакція Європи на агресію Росії проти України та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here