Традиції сімейного читання у бібліотеці

0
1871

Родина і книга – тема глибока та багатогранна. Хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадщини поколінь, чинником стабільності і розвитку була і залишається сім`я. Кожна родина має свої маленькі непорушні традиції, які зближують, дарують тепло і затишок. Однією з таких є сімейне читання. Чому так важливо читати книги у родинному колі і як започаткувати у своїй сім`ї цю традицію, розповідали напередодні дня сім`ї, бібліотекарі під час народознавчого уїк-енду «Сила родинного вогнища».
На захід у центральну книгозбірню були запрошені три нововолинські родини які є постійними користувачами бібліотеки. Вони розповіли про значення книги у їхньому житті, ділились своїми літературними вподобаннями, також старші члени сімей зазначили, що сьогодні популяризувати читання книг серед молодшого покоління надзвичайно доречно, тим паче що спільні посиденьки за цікавою літературою благодатно впливають на всю родину. Малеча зізналася, частенько просить дорослих вголос почитати улюблену книгу.
Провідний бібліотекар Любов Приступа ознайомила присутніх із виданнями, представленими в рекреаційній зоні абонементу під назвою «Всією сім’єю до бібліотеки». Дарунком для учасників заходу була підбірка та презентація журналів «Сімейний порадник» від журналіста редакції газети «Сім’я і дім» Софії Приходько.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here