Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день сім’ї

0
601

15 травня світ відзначає Міжнародний день сім’ї, який був встановлений відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї в 1993 році і відображає особливу увагу світової спільноти до проблем сім’ї. Проведення свята дає змогу підвищити рівень інформованості в питаннях, що стосуються сімей та поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів, що впливають на стан сімей.

Проголошення міжнародного дня сім’ї стимулювало проведення ряду пропагандистських заходів, в тому числі національні дні сім’ї. У багатьох країнах проведення таких днів дало можливість визначити різні галузі, що становлять інтерес для сімей і мають для них певне значення. До них належать тематичні практикуми і конференції, радіо і телепрограми, газетні публікації і програми у сфері культури.

Як  перша сходинка соціалізації людини, сім’я розвивається та змінюється разом із світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.
Сім’я на всі віки залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут і благополуччя народу!
Цінуймо наші сім’ї, бо вони – основа життя!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here