Якою буде культура на Волині

0
1295

Новий начальник управління культури Валерій Дмитрук у коментарі Інформаційному агентстві Волинські Новини  розповів, що повернувся із Міністерства культури України, де в роботі окреслили два ключові напрями: співпраця зі сходом для пропаганди там культурної спадщини України та культурний розвиток села.

«Цей рік буде непростим як для України, так і для галузі культури зокрема. Ми розуміємо, що зараз перед державою стоять першочергові завдання – обороноздатність. Втім ми вже почали в цьому напрямку працювати: проводимо акції на підтримку армії. Це й по збору коштів, інформаційна пропаганда; задля підняття бойового духу солдатів – виступаємо перед ними. От, нещодавно наша філармонія виступала на військовому полігоні в Рівненській області. Це не будуть лише заходи до звичайних календарних дат, ми шукаємо нові підходи, щоб залучити до цього процесу якнайбільше людей», – розповів Валерій Дмитрук.

Щодо заходів, каже новопризначений начальник, в обласному центрі тепер їх робитимуть менше, а в районах і селах – більше, мовляв у Луцьку й так завжди відбуваються головні події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here