Про нові правила вступу до вузів

0
667

Середній бал шкільного атестата при вступі у вищі навчальні заклади України зменшать з 200 до 12 балів. Про це під час прес-конференції в Києві повідомив міністр освіти та науки Сергій Квіт.
“Вагу балу атестата середньої школи буде зменшено. Той бал, який існував до цього, сприяв корупції і викликав проблеми”, – заявив Сергій Квіт.

За його словами, основна увага має бути зосереджена на ЗНО, а школярі повинні бути захищені від корупції. Учні випускних класів можуть починати готуватися до такої системи вступу вже сьогодні.

“Середній бал атестата при вступі в цьому році буде зменшено: він буде враховуватися не в сумі 200 балів, а в сумі 12 балів”, – заявила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

Крім того, в середній школі планують провести і ряд інших змін. Зокрема, відмовитися від послуг, за які треба додатково платити, наприклад, від платних підручників. Також будуть зняті заборони на підручники, які друкувалися в минулі роки.

“Останні три роки політика Міністерства була такою, щоб не було українського, України. Ми ж віддамо право писати книги з історії історикам, ідеологічного втручання не буде”, – зазначив Сергій Квіт.

Джерело: http://toplutsk.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here