В Нововолинську відбулися змагання з кульової стрільби

0
699

Неймовірно цікава й незвична подія відбулась нещодавно у нашому місті. Юнаки-старшокласники всіх шкіл виборювали першість у стрільбі з пневматичної зброї.
З ініціативи голови міської організації Товариства сприяння обороні України Миколи Жидкова, котрий узяв на себе всю фінансову відповідальність щодо цих змагань, провели відбір юнаків у збірні команди шкіл.
Учителі предмета „Захист Вітчизни” у підготовці до змагань відчували постійну підтримку працівників управління освіти та відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури спорту Нововолинського міськвиконкому.
У спортивній залі ЗОШ №6 зібралися ті, хто виявив бажання узяти участь у заході. Привітання суддів, тривожне жеребкування… і на вогневий рубіж вийшла перша трійка…Гаряче вболівали за виступи команд навчальних закладів міста гості, однокласники, керівники команд. Та найбільше хвилювались юні стрільці. За одностайним рішенням членів суддівської колегії переможцями в командному заліку стали:
І місце – ліцей (121 очко), учитель Кривицький О.М.;
ІІ місце – гімназія (119 очок), учитель Поліщук В.М.;
ІІІ місце – ЗОШ № 8 (117 очок), учитель Палій В.А.
Кращими стрільцями в індивідуальному заліку стали:
І місце – Дроздов Вадим (46 очок), гімназія;
ІІ місце – Степюк Микола (45 очок), ЗОШ № 3;
ІІІ місце – Шуляк Вадим (44 очок), НВК № 1.
Учителям, які підготували команди призерів, вручені подяки Товариства сприяння обороні України.
Голова суддівської колегії працівник кримінальної міліції в справах дітей старший лейтенант Вавілов Валерій Сергійович привітав усіх юнаків із вдалим стрілецьким стартом, побажав у майбутньому спортивних злетів.

Голова методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни міста Віктор Поліщук

http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here