На позачерговій сесії депутати прийняли рішення із шести питань

1
641

Минулої п’ятниці на позачерговій сесії Нововолинської міської ради депутати розглянули шість питань. Заслухавши інформацію начальника фінансового управління міськвиконкому Галини Бурочук, обранці громади затвердили звіт про виконання бюджету міста за 2013 рік та внесли зміни до нього на поточний рік.
Сесія також затвердила зміни до рішення міської ради від 16 грудня 2013 року № 29/21 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у місті Нововолинську на 2014 рік». Депутати дали згоду Нововолинському ВПУ на безоплатну передачу ліній електропередач та трансформаторної підстанції у власність Нововолинській філії ПАТ „Волиньобленерго”.
Обранці міста підтримали запит депутата міської ради Власюка В.М. щодо скасування рішення міської ради від 27.12.2012 року №21/16 «Про затвердження Порядку залучення коштів пайової участі у розвиток інфраструктури м.Нововолинська» і вирішили повернутися до розгляду цього питання на одній із наступних сесій.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

1 коментар

  1. “Про затвердження Порядку залучення коштів пайової участі у розвиток інфраструктури м.Нововолинська» і…”——————————Може сміттєпереробний завод побудувати на залучені кошти від пайової участі?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here