Нововолинська третя позачергова сесія міської ради

12
1716

Під час проведення заходів до Дня Соборності і свободи України громада міста звернулася до міського голови з пропозицією проведення позачергової сесії міської ради стосовно подій у Києві. Голова пообіцяв наступного дня скликати сесію.

Згідно звернення депутатів фракції “Батьківщина” та інших депутатів, сесія була призначена на 23.01.14. і розпочалася о 15.00 хвилиною мовчання по загиблих  у Києві.  

Рішення міської ради, яке було оприлюднене тут наступного дня після прийняття депутатами на позачерговій сесії, видалене з цієї інформації через вимогу Волинського окружного адміністративного суду щодо окремих його пунктів 28 січня 2014 року.

Прокурор міста Нововолинська звернувся в суд з позовом про визнання протиправними та скасування пунктів 2,3,5,7 рішення Нововолинської міської ради №30/1 від 23 січня 2014 року «Про ставлення Нововолинської міської ради до трагічних подій в Києві».

На позачерговій сесії міської ради були присутні також представники громадських організацій і політичних структур міста. Виступили Антон Макарук (УНП), Оксана Цікра, голова організації “Юлія Тимошенко – майбутнє України” , а також представники молодіжних організацій.

 

12 КОМЕНТАРІ

 1. Народні захисники Буторін, Влодарчик, Жила і решта (рештки?) спільно думців захищали місцевих регіоналів, яким було запропоновано написати заяви про вихід з партії. Ясно як білий день, що ніхто з партії не вийде, поки партія при владі. Я коли вже партія не буде «рулєвой», то Самков, Суднік, Сиротюк, Нагорний, Бутинець, Трофимович, Чабан побіжать в інші партії, як це робили не раз. Дивно, що всі вони в інтернеті розмістили звернення до міського голови щодо скликання сесії. То де ці люди справжні??? Видно, Майдан їх здорово налякав. Громадо, може налякаємо їх ще більше?
  Давайте поставимо питання про відкликання їх з депутатів!!!
  За даними газети «Наше місто» за 2010 рік Суднік – це мік-н Шахтарський, 4-42,
  Сиротюк – Винниченка, Гагаріна,
  Нагорний – б-р Шевченка, пр.-т Дружби, Св. Володимира, Галана 3
  Бутинець – б-р Шевченка, 28-49, Нововолинська 1-47

 2. На сесії явно проглядалась спільна думка і підтримка один одним спільної думки)))

 3. Чомусь на сесії мовчали і брати Бадзюні великі євромайданівці. Видно, що було стидно щось говорити в захист регіоналів, а якщо не стидно, то дбали про свій рейтинг, бо на сесії були представники громади міста, журналісти.

 4. Почекайте, голова збирає вже третю позачергову сесію, що стосується подій у Києві.
  Розкладу по поличках:
  1)по євроінтеграції
  2)по жорстокому, нелюдському знущанню над студентами
  3)стосовно подій щодо розстрілу невинних людей у Києві

  Якби так кожна влада, як ви кажете, МОВЧАЛА, то ми би уже перемогли.

  Дуже шкода, що верхи у Києві не прислухаються до пройнятих рішень, звернень місцевих рад із цього приводу!!!!!!

 5. А Буторін ще той запроданець . Вийшов із Батьківщини й перейшов у Спільну думку – зразу отримав тепленьке містечко на шахті, подейкують з луцька дзвонили працевлаштовувати. А тепер бач вже й автомайдан очолює , ну як “весілля в малинівці” чесслово.

 6. регіоналів геть з Нововолинська! Ганьба тим, хто ще не покинув цю партію покидьків!

 7. Хлопці, які служили в внутрішніх військах, вже получили повістки явитися з речами

 8. Але я хочу про інше сказати. Дуже поважаю Є.Недищука, і всі ми знаємо його як порядну людину. Що він робить у компанії Спільної думки?

  Хтось бачив друковані випуски “Нововолинська ділового”?

  Зверніть увагу – в кожному номері, на кожній сторінці красуються обличчя спільнодумців і Недищука.

  Тепер подумаємо: газета вийшла вже 5 разів накладом 10000 і роздається безкоштовно.

  Ні в кого не виникає запитання – а на чиї це все гроші? Яка партія має змогу так фінансувати? Є над чим подумати…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here