Документи, що надаються фізичним особам-підприємцям та юридичним особам з Єдиного державного реєстру

0
978

Для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців створено єдиний державний реєстр, що є автоматизованою системою збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації .
Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, надаються у вигляді:
– виписки з Єдиного державного реєстру;
– довідки про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі інформації, яка запитується;
– витягу з Єдиного державного реєстру.
Для отримання виписки з Єдиного державного реєстру особа подає запит державному реєстратору .
Для отримання довідки або витягу з Єдиного державного реєстру особа має право звернутися із запитом до державного реєстратора незалежно від місцезнаходження або місця проживання запитувача.
Запит подається особисто засновниками (учасниками) юридичної особи, фізичною особою або уповноваженим ними органом чи особою. Державному реєстратору пред’являються паспорт та документ, що засвідчує повноваження.
Виписка з Єдиного державного реєстру– це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка подала запит про її видачу.
Виписка надається протягом двох робочих днів з дати надходження запиту безпосередньо фізичній особі – підприємцю або уповноваженому представнику юридичної особи за довіреністю та пред’явленим паспортом.
Довідка про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі інформації– це документ, що містить відомості про наявність або відсутність у Єдиному державному реєстрі інформації про реєстраційні дії щодо юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців за критерієм пошуку, зазначеним у запиті.
Довідка надається протягом п’яти робочих днів з дати надходження запиту.
Витяг з Єдиного державного реєстру– це документ, що містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців за критерієм пошуку, зазначеним у запиті.
При зверненні для отримання витягу державний реєстратор опрацьовує протягом двох робочих днів запит у залежності від критеріїв запиту.
Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців“, встановлено, що за одержання виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру справляється плата.
За одержання виписки з Єдиного державного реєстру справляється плата в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян .
За одержання витягу з Єдиного державного реєстру справляється плата в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
За одержання довідки з Єдиного державного реєстру справляється плата в розмірі одного неоподатковуваного мінімум доходів громадян .

В.В. Ковальчук, державний реєстратор Реєстраційної служби
Нововолинського МУЮ

Джерело: http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here