Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Нововолинськ. Новини Нововолинська | 11 грудня 2017 р.

Догори

Верх

28 коментарів

Ціна входу у клуб "DON BASS" - людське життя? "DON BASS" "рулить"!

Ціна входу у клуб “DON BASS” –  людське життя? “DON BASS” “рулить”!

Із достовірних джерел стало відомо, що у неділю близько другої години ночі біля клубу “DON BASS” сталася різанина, внаслідок якої постраждали три особи: одна людина через несумісну з життям травму, спричинену гострим предметом, померла. Друга з місця пригоди була доставлена у реанімаційне відділення міської лікарні. Чоловіка доправили з ножем у грудях відразу на операційний стіл. Операція закінчилася аж о 9-ій годині ранку. Наразі постраждалий перебуває у важкому стані.Третій чоловік з міста пригоди втік.

Це вже не перший випадок, коли відпочинок у згаданому клубі закінчується трагічно. 

Неналежна охорона і  відеоспостереження, чи, скоріше, їхня відсутність, наражають відвідувачів не просто на небезпеку, а навіть становлять загрозу для життя.

То чи потрібний такий заклад відпочинку місту, якщо він у любий момент може перетворитися на місце загибелі? Це питання вже неодноразово піднімалося і громадою, і депутатами міської ради, і інтернет-спільнотою, але досі залишається невирішеним. 

Скільки людей ще має попрощатися з життям, щоб ”DON BASS” став безпечним?

Може, власнику клуба Бутинцю В. досить економити на професійній охороні? На якісному відеоспостереженні? Невже економія важливіша, ніж безпека людей?

Хоча про власну безпеку і комфорт він дбає добре, адже перебуває зараз на відпочинку, проігнорувавши і резонансну подію, що сталася у клубі, і сесію міської ради, на якій мав би бути присутній.