Ціна входу у клуб “DON BASS” – людське життя? “DON BASS” “рулить”!

28
11324

Із достовірних джерел стало відомо, що у неділю близько другої години ночі біля клубу “DON BASS” сталася різанина, внаслідок якої постраждали три особи: одна людина через несумісну з життям травму, спричинену гострим предметом, померла. Друга з місця пригоди була доставлена у реанімаційне відділення міської лікарні. Чоловіка доправили з ножем у грудях відразу на операційний стіл. Операція закінчилася аж о 9-ій годині ранку. Наразі постраждалий перебуває у важкому стані.Третій чоловік з міста пригоди втік.

Це вже не перший випадок, коли відпочинок у згаданому клубі закінчується трагічно. 

Неналежна охорона і  відеоспостереження, чи, скоріше, їхня відсутність, наражають відвідувачів не просто на небезпеку, а навіть становлять загрозу для життя.

То чи потрібний такий заклад відпочинку місту, якщо він у любий момент може перетворитися на місце загибелі? Це питання вже неодноразово піднімалося і громадою, і депутатами міської ради, і інтернет-спільнотою, але досі залишається невирішеним. 

Скільки людей ще має попрощатися з життям, щоб “DON BASS” став безпечним?

Може, власнику клуба Бутинцю В. досить економити на професійній охороні? На якісному відеоспостереженні? Невже економія важливіша, ніж безпека людей?

Хоча про власну безпеку і комфорт він дбає добре, адже перебуває зараз на відпочинку, проігнорувавши і резонансну подію, що сталася у клубі, і сесію міської ради, на якій мав би бути присутній.

 

28 КОМЕНТАРІ

 1. Твоя правда, не було сьогодні пана Бутинця на сесії, подейкують відпочиває в теплих краях.
  Це в той час коли ялинку ставити потрібно, світлофор не працює, дороги не посипаються піском. Ну що сказати справжній господарник , в принципі як і всі крикуни.
  А пригода з донбасом взагалі ні в які рамкі. Шановні , пан Василь Бутинець далеко не бідна людина (чого вартий розкішний лексус за сімдесят тисяч не гривень) але економити на людському житті , на мою думку неприпустимо.

 2. вважала вас нормальним сайтом, а ви такі самі, як той портал, така сама грязна проплачена преса і пишете про тих , хто вам не платить!!!! Можна подумати, що більше ніде нікого не вбивають. Скажіть зразу, що власник клуба вам поперек горла стоїть!!! А молоді клуб подобається, хоч кудись можна піти і нормально відтягнутися

  • Ксеня я не часто заходжу на цей портал але… Якщо в Європі сталося щось подібне ця мавпа яка називається власником відправилася на нари причому надовго а те що молоді немає де відпочити то сапожнікова разом з мусорським безпределом всієї волинської області можна закопати живцем повір є за що… Рука не дрогне. Хороший звіздеть про сайт включай мозги, якщо маєш, і навчись аналізовувати.

 3. Не хочеться вас розчаровувати, але ніяких зв’язків з порталом у нас немає і погляди наші дуже часто розходяться кардинально, але не в цьому випадку, коли справа стосується людського життя, ким би ця людина не була. Цього разу постраждав судимий, а на слідуючий може постраждати абсолютно випадкова людина. І що тоді?

 4. якщо хто не знає ,власник клубу Донбас – депутат від Партії Регіонів, яка відповідає за кривавий розгін студентів у Києві та за всі біди у країні. Робіть висновки. До речі, де він зараз? Наш господарник???

 5. За визначенням з Вікіпедії: Клуб або клюб (від англ. club – збивати докупи) — утворення з кількох людей, об’єднаних спільними інтересами або метою. Існує велика різноманітність клубів, що відповідає розмаїттю хобі людей: спортивні клуби, клуби настільних ігор, клуби нумізматів, любителів літератури й театру, кіно й мистецтва, політичні клуби, і клуби, в яких люди збираються, щоб разом провести час, пообідати, поспілкуватися тощо.

  А в Донбасі які інтереси? Спільні оргії? Спільна думка?

 6. В той часи, коли справжні люди стоять на Майдані за свою свободу, нововолинський гадюшник рулить! Одні спільнодумці везуть людей на Київ, другі пригрівають у себе тітушок.

  СПІЛЬНА ДУМКА, ТО ЯКА ВОНА В ВАС СПІЛЬНА? тА ДУМКА? ХТО В ВАШИХ РЯДАХ??????

 7. Нормальна охорона коштує нормальних грошей. А витратити більше грошей на охорону означає менше грошей покласти собі у кишеню власнику. Відповідно Бутинцю фінансово не вигідно наймати хорошу дорогу охорону. Результат, що з цієї економії вийшло ми всі бачимо.

  І хтось ще буде розповідати, що Бутинець тут непричому?

 8. Взагалі Дон Бас тут до чього я не розумію вони ж билися за територією клубу…І хочу всім “******”сказати Василь Сепанович дуже хороша людина а безпрідел там зробив сам персонал….

 9. А чого тільки на сайтах такий шум? А де влада? Де міська рада? Де мер? чого до сих пір всі мовчать? чого досих пір нема ніякої реакції від прокуратури? вбивство ж сталося, неважно кого вбили.

  Чого не ставлять питання про обмеження режиму роботи того Донбаса, як колись “Аміго” робило круглосуточно, що це магазин, а не клуб, то було всяких подань море, а зараз тиш і гладь

 10. До Олег: ціни нормальні, просто заробляти більше треба

  Ясно в чому діло – то просто злиднів жаба душить, бо не можуть собі Донбас позволити, то для вас є ригалівка рядом, там відтягуйтесь, бо там ваше місце!!!!!!

 11. А ви в курсі, що і Донбас , і Доза належать одному власнику?

  Дуже цікаво було б знати, чи перевіряла міська рада документи проекту встановлення Дози?
  мабуть що ні, бо Бутинець і є тою міською радою, яка мала би їх перевіряти, а крім того член привілегійованої провладної ПР. Хто ж його буде перевіряти????

 12. проплачені сайти тільки й знають, що нормальних пацанів гімном обзивати, а самі то так смердять, що навіть віртуально близько підійти не можна

 13. Люди шо ви гоните! Бутинець відкрив клуб, для того щоб молодь відпочивала, хоть один нормальний клуб в нашому місці, а то як село було! Він в цьому не винний, що там сталося! Він ж коли відкривав клуб, не наголошував, що цей клуб для вбивства і тд. В нього були наміри зробити хоть щось для молоді в нашому “місці”. Якщо б не сталося це в ДонБасі, то сталося б в іншому місці! Да, можливо там і не “адекватні люди” як ви говорите, але не нада рівняти всіх під одну лінійку! Туди також ходять і нормальні люди, щоб відпочити після важкого тижня! Ніхто не знав, що таке станеться! Так, що не нада все спирати на власника, та охоронців!

 14. Донбас нормальний клуб? Не смішіть! В нормальних клубах до 18 не пускають і не продають спиртних напоїв неповнолітнім; не бються постійно; не змінюють ціну “бо народу прийшло багато”; не викликають постійно міліцію і швидку допомогу; осіб які знаходяться в стані сильного алкогольного спяніння виводять із закладу, а це дійсно “гадюшник” в якому огидно знаходитись!

 15. читав, що Бутинець на Майдан поїхав, країну захищати а насправді він в Моршині, водичку попиває і рже з вас всіх, дурні

 16. Думаю,що місцеві депутати повинні прийняти рішення щодо забезпечення барів,ресторанів,клубів,магазинів їх власниками відеоспостереженням.А взагалі,то це повинна прийнята ВР такий закон.

 17. а если бы хозяин клуба не был регионалом то также бы на него наезжали? или у свободовца или из другой какой партии не могла бы случиться такая ситуация? прицепилиь, потому что тема сейчас, если бы не майдан-шмайдан, то никто бы и не заметил

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here