Асоціація з ЄС збільшить ВВП України на 6% – МЗС Великобританії

0
1746

Підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС дасть Україні масу економічних вигод, зокрема, в довгостроковій перспективі збільшить ВПП України на 6%. Про це в своїй колонці в газеті The Telegraph написав міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг.

“Якими ж будуть вигоди? Після підписання угоди, включаючи угоду про ЗВТ, українські підприємства будуть мати більш широкий доступ до більш ніж п’ятисотмільйонного ринку споживачів. У довгостроковій перспективі ВВП України збільшиться більш ніж на 6 відсотків; низькі тарифи і посилення конкуренції призведуть до зниження цін, що дозволить збільшити домашнє споживання господарств до 12 відсотків. Заробітна плата буде зростати”, – написав міністр.

Крім того, глава британського зовнішньополітичного відомства зазначив, що асоціація з Євросоюзом також дасть Україні можливість участі в різних тендерах ЄС.

“Гармонізація законодавства та процедур державних закупівель дозволить українським підприємствам брати участь у поставках і тендерах Європейського Союзу на національному та регіональному рівнях, що також є величезним ринком”, – зазначив В.Хейг.

Джерело: УНН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here