Орієнтуємо на здобуття робітничих професій в Нововолинську

0
648

Як свідчать статистичні дані сьогодення, існує значний професійно-кваліфікаційний дисбаланс між потребою роботодавців на робочу силу та якісним складом безробітних. Дефіциту кваліфікованих молодих робітничих кадрів протистоїть велика армія молоді, що здобула вищу освіту та не змогла знайти роботу за здобутим фахом. 
Випускники шкіл мріють про здобуття вищої освіти у престижних вищих навчальних закладах, не думаючи при цьому про подальше реальне працевлаштування. Критерієм оцінки роботи загальноосвітніх шкіл є відсоток учнів, які поступили у вищі навчальні заклади.
Саме тому, сьогодні гостро постає питання відродження престижу робітничих професій через активізацію діяльності міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.
З метою обговорення існуючої проблеми в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті 28 листопада пройшла зустріч з класними керівниками загальноосвітніх шкіл міста.
Директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату Наталія Федосєєва ознайомила присутніх з напрямками, за якими можуть навчати учнів сьогодні і з тими, що плануються в перспективі, навчально-виробничою базою комбінату.
Заступник директора Нововолинського міського центру зайнятості Ірина Олійник доповіла про ситуацію на ринку праці, про потребу підприємств у робітничих кадрах, напрацювання служби зайнятості на шляху відродження престижу робітничих професій.
Маємо надію, що завдяки спільним зусиллям у проведенні профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді працівниками освіти, служби зайнятості, батьками та презентаційній роботі підприємств міста пропозиція робочої сили на ринку праці буде відповідати реальному попиту на неї.

Ірина Олійник, заступник директора НМЦЗ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here