Спільна думка трьох депутатів

14
2634

Давно відомо, що Нововолинськ має проблему по утриманню меж із сільськими радами Іваничівського району, яку неодноразово намагався вирішити. Були суди, були перемоги.  Але і досі це болюче питання залишається невирішеним. Голова Грядівської сільської ради Бородчук М.В. обіцяв компенсувати ту землю, яку роздав під індивідуальне будівництво, де заплановане будівництво 6-го мікрорайону. Мабуть, не безкоштовно. На його картах навіть школа №6 числиться за сільською радою. Та навіть ряд збудованих багатоповерхівок!

Суть питання і конфлікту ось у чому – обласне управління доріг виробляє проект на право користування під дороги обласного і державного значення, де за погодженням Іваничівської районної адміністрації частина дороги Ковель-Жовква, яка проходить через Нововолинськ від в’їзного знака зі сторони Володимира-Волинського до заводу «Оснастка» і від в’їзного знака зі сторони Львова до залізничного переїзду, що в районі вулиці  Сокальської, числиться за Іваничівським районом.

27 листопада 2013 року відбулося засідання державної комісії з питань земельних відносин і комунального господарства, яка розглядала це питання.  Депутати  Єлева Ю.В., Трофимович І.М. та Суднік Е.А.  запропонували погодитися і віддати Іваничам ці частини доріг. А саме це дасть вагомі аргументи Іваничам  і сільрадам виграти суди.  Крім того, територія бувшого нововолинського заводу залізобетонних виробів також відійде до Іваничівського району, а дорожня  ділянка по вулиці Луцькій і ряд інших об’єктів можуть назавжди зникнути з карти Нововолинська і перейти до Іваничівського району.

Отака «спільна думка» – віддати землю!  Але для кого вона спільна? Мабуть, тільки для трьох вищезгаданих депутатів.

Та це й зрозуміло! Депутату Єлеві не так давно була виділена земля  під вирощування садів в Іваничівському районі, за що району треба віддячити.

Депутату Трофимовичу ( через третіх осіб) обіцяно озеро біля його об’єктів у районі третьої шахти.

Ну а депутат Суднік будує будиночок на території, що належить Іваничівському району.

За все в цьому житті треба платити. От вони і платять! Тільки чому за рахунок міської громади, яку повинні захищати, яка їх обрала???  Уже стає очевидною спільна думка «Спільної думки».

Нововолинці,  дамо оцінку таким діям!

Ярослав Рябчук

 

14 КОМЕНТАРІ

 1. Покупляли депутатські мандати ,щоб вирішувати свої проблемки.Я бачу села,яка межують з Нововолинськом в складі Нововолинська.Це пішло б на користь і Нововолинську і селам.Так можна було б організувати для жителів сіл (вже як нововолинців)і нормальне медобслуговування,дітям- школи і садочки і т.д.

 2. Зрозумілим залишається тільки одне: дорвавшись до влади людина з хомо сапієнса перетворюється на такого собі маленького божка, який уявляє себе вершителем доль людей, втрачаючи бодай найменший натяк на суто людські риси-людяність, чесність, відчуття реальності, адже життя це такий собі супермаркет, набравши у котрому собі “усіляких усілякостей”,без варіантів ти наближаєшся до каси,а біля неї чекає рахунок абсолютно за кожну дію та “цяцю”. Та чим далі в ліс, тим більше прав…і дозволяє такий божок з круглою та червоною мордякою( бо ж харчується він гарно,грошеняток на все вистачає) гнобити людей на своїх підприємствах,читай плантаціях, наче рабів, брехати неприхованно та гидко,плювати у руки тим,хто працює на нього та його родину.

  Тому відзнака нашого часу: якщо людина при грошах, то особисто я ніколи не повірю, що чесно зароблені, бо у нашій державі чесно заробити можна лише на речі першої необхідності. Ні про які “заводи,газети,пароплави” не йдеться. Закон усесвіту ніхто не відмінить, бо якщо десь прибуває, то неодмінно десь убуває. У багатіїв прибуває…виключно за рахунок бідних.

  Чим багатша людина, тим зліша, ненависніша та жадібна. Ви подивіться хто радше жертвує гроші у скриньки для хворих людей…так, я теж бачу хто- мама з дитиною, бабуся-пенсіонерка, а “красава” з перснем на пухленькому пальці брезгливо старається не помічати усміхнене обличчя з фото на скриньці та набирає горілку та кон*ячок, весь “набріоліняний” та “наодеколонений” він вважає себе безсмертним…та богом,так, він “бог”…поки що.

 3. Ну видно одразу замовна статейка з душком.Наша влада по іншому працювати не вміє, спочатку просрала землю Іванечівському р-ну (є навіть виготовлені державні акти на землю з 2010 року), а потім щей когось крайнім зробити.Ну а тепер до суті справи.По перше це було технічне питання(так як землі ці є власністю Іванечівської громади). По друге на комісія була у повному складі :Гаврилюк А.М.,Жура С.В.,Станицька Оксана,Єлева Ю.В.,Суднік Є.А., Трофимович І.М.. По третьє рішення всієї комісії було одноголосне -“За”. Шановні користувачі задайте собі одне запитання кому це вигідно обгадити СД, напевно наступають на п*яти!!

  • А ви скажіть но де не замовні статейки?

   Може в газеті Нововолинськ діловий ?

   Газета видається шаленим тиражем , розповсюджується безкоштовно . Собівартість друку такої газети близько двох гривень. Хто платить за друк? Невже в Сороки з Камишніковой гроши є. А здогадатися хто спонсор неважко , просто відкрийте газету . Хто там ? Правильно , наша спільна думка і Недищук.

 4. Що гість? Правда очі коле? А відкажіться від своїх статків на користь народу і він за вами потягнеться. Замість своїх бізнесів просто зробіть ремонт на тих участках дороги, про які пишеться і громада знову вас вибере

 5. Що сд 15 правда очі коле? Факти річ уперта! Чи ви хочете сказати,що Єлева садочка не отримав чи Суднік не будується . Отож.

 6. Спільна думка для власних інтересів – от яка то думка.
  Місто у нас маленьке, всі про всіх все знають. До прикладу обласний депутат Євген хвалиться, що встановив більш як 100 дитячих майданчиків у Нововолинську. Але ж їх у місті немає сто!!!!! Тим більше у 2012 році саме жко встановило 20, про що є документи.
  А також пану Євгену платилося за встановлення. То що це за благодійник, що приписує собі всі заслуги? Може він ще й будинки скоро буде безхатченкам будувати, бо на лікуванні зубів можна так заробити?

 7. Я не розумію однієї істини, ці депутатіки вибиралися від Іваничівської районної ради чи вони найманці Нововолинської громади. Яка з цих двах громад вибрала цих наймитів захищати їхні права та інтереси? Як можна так прогибатися перед Іваничами, можливо свої шкурні інтереси важливіші аніж людські. Як так, віддати землю Іваничам якої у Нововолинську катастрофічно не вистачає? Публікують що Іваничі мають державні акти на цю землю з 2010 року, будь ласка акти в студію, публічно продемонструйте людям! Та нажаль ніяких актів не існує вприроді, це все блеф і маячня. Пояснюю чому: Якщо ці акти є, то чому землю під Курчак Мартиняку продавала і затверджувала на сесії Нововолинська міська рада? На мій погляд це повинна була робити Іваничівська районна рада. Мені видається що це наймовірніше чергова махінація “жлоба” Мартиняка під кураторством Клімчука і Башкаленка. Спільна думка і на цьому питання спалила себе, відстоюючи інтереси капіталу та свої шкурні, їм на ср…..ти на людей і Нововолинськ в цілому. Три кратне Ганьба!!!

 8. Спільна чи спальна думка дуже ратує за будівництво дороги по вул. Некрасова, ЯКУ ВИКОНКОМ ПОЧАВ РЕКОНСТРУЮВАТИ ЩЕ МИНУЛОГО РОКУ. Не на словах , а на ділі, і голова домовився із Клімчуком на додаткові 400 тис. у День міста.
  То яка участь депутатів спільної думки в вирішенні цього питання, крім двох плакатів???
  А ніяка! Бо мер ще мусив підганяти депутата спільної думки Бутинця (а ви знаєте, хто це) швидше виготовити кошторисну документацію, що і затягнуло виконання робіт.

 9. Якщо СП така “народна” . то де вона зараз? чого нічого не робить? народ хтось має вести, СП доведіть, що ви справді за народ, а не за тепленькі місця

 10. Кого зараз ця тема цікавить? Ви подивіться, що в країні робиться! Справжні патріоти, не гадьте один одного, а ведіть людей за собою

 11. Ну частина правди в цій статті всеж таки є

  правда в тому ,що Єлева дійсно отримав від іваничівської адміністрації близько десяти! гектарів землі й успішно там виорщує якусь городину . За які такі заслуги ? А допомагає йому в цій праці Карпус Борис.

  правда в тому що Суднік дійсно отримав ділянку під будівницьтво будиночку від тоїж Іваничівської РДА. Його підприємство дійсно знаходиться не межі Нововолинська та Іваничівського району і якби повстало питання про розширення виробницьтва то без іваничівської адміністрації не обійтися.

  правда в тому , що Трофимович дійсно має господарство , свиноферму та тій же таки землі , при чому не сплачуючи за неї ні копійкі.

  Ось тут повстає питання , чого це раптом та Іваничівська РДА так розщедрилася? Чому наші обранці нак наколюють громаду Нововолинська?

  Судити Вам але шила в мішку не сховаєш.

 12. Зразу було видно, що спільна думка була створена для захисту інтересів тільки не громади а власних. Що конкретно вони зробили крім дешевого піару й критики, приписування чужихдосягнень собі. Які проекти реалізовали? Де дахи по 70 гривень про які так гучно говорив Суднік на сесії.? Де ренгенапарат вдвічі дешевший як обіцяв Самков ? Чому на другий день до памятника прикордоннику прийшла лише Камишнікова , а вони ні . Бо піар скінчився!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here