„Де знання – там творчість, де творчість – там особистість і безперервний процес навчання”

0
832

Під таким девізом працює Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості.
Указом Президента України нинішній рік оголошено Роком дитячої творчості. Про те, який стан справ у цьому закладі та як творчі обдарування реалізовують свої здібності у цьому закладі вели мову на нараді в міського голови Віктора Сапожнікова.
Любов Кравцова, директор центру дитячої та юнацької творчості, повідомила, що позашкільний навчальний заклад забезпечує реалізацію потреб, запитів та інтересів вихованців у самореалізації та професійному самовизначенні, розвитку творчого потенціалу у сфері культури, мистецтва, наукових знань, техніки і туризму. Вона наголосила, що на виконання соціальних ініціатив Президента України розроблено план заходів на рік дитячої творчості.
Любов Кравцова зазначила, що нині у Центрі функціонує 143 гуртки, у яких займається 2513 учнів.
– Результативність роботи гуртків і охоплення дітей цією роботою набагато вищі, ніж були 2 чи 3 роки тому, – підкреслила директор. – Підтвердженням цього є навіть той факт, що в травні на базі установи пройшов всеукраїнський семінар за участю директорів обласних та міських позашкільних навчальних закладів науково-технічного напряму, у ході якого, учасники заходу, обмінюючись досвідом роботи, відзначили, що в Нововолинську є чому повчитися.
Любов Кравцова наголосила, що сьогодні радують вагомі здобутки їхніх вихованців не тільки на обласному рівні, а й на всеукраїнському. У Центрі працює єдиний в Україні гурток, у якому навчають писати музику і виховують юних композиторів з використанням комп’ютерних технологій. Для популяризації свого досвіду керівник гуртка Едуард Бортнічук написав методичний посібник для викладачів позашкільних установ” Чи просто створити музику?”.
На завершення наради Віктор Сапожніков з приємністю відзначив, що робота у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості проводиться на належному рівні.
– І надалі необхідно працювати у напрямку розвитку юних талантів, – акцентував міський голова.
Віктор Сапожніков запевнив, що позашкільний заклад завжди матиме підтримку міської влади. Продовжуватимуться роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості. Встановлені цього року нові вітражні вікна значно покращили естетичний вигляд установи, куди йдуть діти, щоб реалізувати свої творчі здібності, розкрити власний особистісний потенціал.

Джерело: http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here