428 сімей Нововолинська перебуває на квартирному обліку

0
2467

Щомісяця на підставі рішень виконавчого комітету списки громадян, які відповідно до вимог житлового законодавства визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, коригуються та вносяться відповідні зміни: – постановка на квартирний облік громадян, які подали заяви та згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов;
– зняття з квартирного обліку громадян, які відповідно до законодавства втратили право перебувати на квартирному обліку;
– виключення з пільгових списків громадян, які втратили право на перебування у пільговій черзі;
– занесення до пільгових списків громадян, які набули право на пільгове забезпечення житлом;
– зміни у складі сім’ї.
У разі прийняття виконавчим комітетом рішення про постановку на чергу квартирного обліку заводиться облікова справа квартирного обліку, на основі якої формується інформація в паперових та на електронних носіях і подається державному реєстратору для включення до Єдиного державного реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
Відповідно до чинного законодавства щорічно у IV кварталі проводиться перереєстрація громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їхні облікові дані.
Для проходження перереєстрації громадян, які перебувають на черзі квартирного обліку, необхідно щороку у IV кварталі поновлювати документи облікової справи, а саме:
– довідку про склад сім’ї та реєстрацію;
– довідку з реєстру про наявність чи відсутність житла на праві приватної власності у членів сім’ї;
– довідки з місця праці або навчання повнолітніх членів сім’ї.
Станом на 01.11.2013 р. на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради перебуває 428 сімей, в тому числі в списках осіб, які мають право на позачергове отримання житла – 17 сімей, в списках осіб, які користуються правом на першочергове отримання житла – 188 сімей.
За 11 місяців 2013 року відбулось 11 засідань громадської комісії з житлово-побутових питань, на яких розглянуто 399 питань.

novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here