Google радикально змінив свій пошуковик, а світ цього не помітив?

0
1124

Google Inc., якій належить найпопулярніший пошуковик світу, оголосила про одну з наймасштабніших змін алгоритму пошуку в своїй історії, яке дозволить обробляти складніші пошукові запити.

Зміни формули пошуку будуть найбільш значущими з 2000 року і торкнуться близько 90% всіх запитів. Якщо спочатку Google шукав збіги ключових слів, то тепер його метою стане розуміння смислів і взаємозв’язків між словами в ході пошуку.

Оголошення про перехід на новий алгоритм Hummingbird (“Колібрі”) було приурочено до 15-ї річниці пошуковика. Сам захід пройшов у тому ж гаражі, який творці Google орендували, коли тільки починали свій шлях до успіху.

До подальшого вдосконалення Google підштовхнули користувачі, які не тільки створюють все довші і більш витончені запити, але і все частіше використовують голосовий набір при пошуку з мобільних телефонів, відзначили топ-менеджери компанії.

“Вони сказали: “А давайте дістанемо і повністю замінимо двигун в автомобілі 1950-х років. Сказати по справедливості, суспільство, схоже, навіть не помітило, що Google на повній швидкості вирвала двигун і замінила його чимось іншим”, – заявив творець і редактор галузевого блогу Search Engine Land Денні Саллівен.

Самі зміни, як виявилося, були внесені ще місяць тому.

Джерело: tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here