Ціни на відпочинок в Єгипті впали до мінімуму

0
1372

Відпочинок в Єгипті подешевшав на 20-50%. Однак, незважаючи на зниження цін, у вересні українські турфірми не продали жодного туру.

“Путівки в Єгипет зараз в середньому подешевшали на 20-50% в порівнянні з минулим роком”, – повідомив “Вестям” комерційний директор компанії Tez Tour в Україні Аркадій Маслов.

На сьогодні ціни на тури в Египет стартують від $ 800 (“все включено”) в 4 “зірках” і від $ 1 тис. в 5 “зірках”. Туроператори сподіваються, що в жовтні відновиться попит і українці почнуть бронювати квитки на Новий рік. При цьому ціни на свята поки що плануються на рівні $ 1200-1500 за двох, що в 2-2,5 рази нижче, ніж в ОАЕ і Туреччину.

“Головний аргумент для нашого туриста – ціна, – каже директор Центру турінформації Володимир Царук. – Наші ж компанії, в середньому, поступилися 15-20%, більше просто нерентабельно, оскільки вартість перевезення людини в готель – це приблизно $ 300, а у нас є, хай навіть дуже “гарячі” тури, по $ 400″.

За його словами, зараз з України в Єгипет на тиждень літає 20 чартерів, але незабаром їхня кількість може зрости в три рази.

Тим часом, у Єгипті продовжують закриватися готелі через відсутність туристів. Не приймають гостей вже 86 готелів з 248.

За словами туристів, пляжі курорту зараз пустують. “На пляжах порожньо – лежаки всі вільні, хоча в минулому році треба було займати з ранку. Персонал ввічливий – пропонують коктейлі принести, кімнату прикрасили квітами. Мою подругу з дитиною запропонували переселити в номер люкс без доплати. На екскурсію в Каїр не рекомендують, але багато наших співвітчизників поїхали на рейсовому автобусі – так навіть дешевше виявилося. Але таких шибайголів було мало – в основному їздять на морські прогулянки”, – повідомила мешканка Полтави Ганна Марченко, яка нещодавно повернулася з Хургади

За оцінками єгипетських екскурсоводів, відпочивальників в країні стало на 50-60% менше. “За українцями і росіянами складніше зрозуміти, тому що для них сезон починається пізніше, а ось за поляками і німцями – видно недобір, – зазначив директор однієї з екскурсійних компаній в Єгипті Абдула Ебузи. – Щоб заманити туриста ми, і інші фірми, скидаємо ціни на 30-50%. Як і раніше, не возимо нікого в Каїр, але на Червоному морі все спокійно”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці стають заручниками турфірм, які відмовляються повертати гроші за тури в Єгипет.

Джерело: tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here