Україну починає засипати снігом

0
749

Поки українці чекають бабине літо, в країну вже увірвалася зима. Дощі в деяких регіонах України вже поступилися місцем снігу. І , судячи з усього, біле покривало незабаром може вистелити всю територію країни. За прогнозами американських синоптиків, поховані під снігом міста минулого березня здадуться справжньою дрібницею в порівнянні з тим , що чекає на Європу цієї зими, повідомляє інформаційно-аналітичний портал Inpress.ua.

Поки американці прогнозують, українські Карпати – вже в снігу. На Говерлі його покрив досягає півметра. При цьому холодну погоду синоптики прогнозують не тільки в горах . За прогнозами Гідрометцентру , найближчими днями можливі заморозки і в північних областях, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

За словами американських синоптиків , прийдешня зима буде найхолоднішою за останні 100 років. Європу накриє т.зв. «Блокуючий» циклон , який принесе крижані арктичні повітряні маси. Разом із низькою сонячною активністю і рідкісною появою світила в небі, це стане підгрунтям для рекордно низьких температур і аномальних погодних явищ. Якщо вірити статистиці, подібна зима спостерігалася в 50- х роках XIX століття.

З даними американських експертів згоден і колега з Німеччини Домінік Юнг. Він зазначив , що у самого пішов мороз по шкірі, коли він розшифрував комп’ютерну модель погоди на майбутній сезон. Більше того, холоди затягнуться , і перші ознаки тепла варто очікувати не раніше другої декади квітня , повідомляє Delfi.

Відзначимо , що нинішня осінь в Україні також стала аномальної : таких низьких температур на початку осені не було ще з 1901 року, кількість опадів у 4 рази перевищила норму на 1 місяць.

При цьому в найближчі дні на всій території України очікуються дощі та подальше зниження температури .

Експрес онлайн

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here