На Волині зберігається тенденція зростання надходжень до місцевих бюджетів

0
859

Місцеві скарбниці області протягом восьми місяців 2013 року отримали 791,4 мільйона гривень надходжень. Таким чином, місцеві бюджети на Волині цього року додатково поповнилися на 66,3 мільйона гривень, – повідомили у координаційно-моніторинговому управлінні ГУ Міндоходів у Волинській області..

Тенденцію до збільшення надходжень місцевих бюджетів на Волині фіксують уже кілька років поспіль.

«Такому стабільному і ритмічному забезпеченню коштами місцевих бюджетів, ми завдячуємо, насамперед, працюючим волинянам та сумлінним роботодавцям, котрі цього року сплатили 568,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Окрім того, підприємці – спрощенці поповнили бюджет більш як 65 мільйонами гривень єдиного податку. І в першому, і в другому випадку йдеться до збільшення платежів до бюджету», – зазначив начальник ГУ Міндоходів Волині Ігор Сінгаєвський.

За словами керівника ГУ відомства на Волині, шляхом лише контрольних функцій такого результату досягти б не вдалося.

«Завдяки спільним зусиллям та безпосередній участі перших керівників області, органів місцевого самоврядування ми маємо можливість системного спілкування з усіма предстаникаи бізнесу і, найважливіше з тими, які не завжди розуміють важливість дотримання соціальних гарантій під час оплати праці. Відтак, у більшості випадків отримуємо позитивний ефект від зустрічей із працедавцями в ході роботи спеціальних комісій при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування », – підкреслив Ігор Сінгаєвський.

Довідково: за підсумками восьми місяців 2013 року на Волині легалізовано працю майже півтисячі найманих працівників, яким офіційно виплачено понад 800 тисяч гривень заробітної плати.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here