Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Нововолинськ. Новини Нововолинська | 11 грудня 2017 р.

Догори

Верх

Прокоментуй!

Дипломи українських вишів набудуть європейської якості

Дипломи українських вишів набудуть європейської якості

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка надасть диплому про вищу освіту європейської якості. Усе зміниться завдяки спеціальному додатку до диплому «DIPLOMA SUPPLEMENT», що буде надрукований двома мовами – українською та англійською. Ця програма дозволить прозоро і незалежно оцінювати кваліфікації, присвоєні в Україні, у кожній з країн-учасниць Болонського процесу.

У євроінтеграційного процесу, який зараз набрав серйозних обертів в Україні, є чимало як симпатиків, так і критиків. Однак складно не побачити позитив у затвердженні нового зразка українських дипломів про вищу освіту. В Україні дуже високий відсоток безробіття серед молоді віком до 35 років. Багато молодих українців у пошуках кращого життя виїжджають на Захід, де потрібно додатково підтверджувати свою кваліфікацію. За допомогою диплома європейського зразка це буде зробити набагато простіше.

Хочеться сподіватися, що з часом Україна наблизиться до європейських стандартів якості життя, а молоді українці, які отримали на Заході безцінний досвід і заробили капітал, повернуться на Батьківщину.

За матеріалами NovostiUA.net