Дипломи українських вишів набудуть європейської якості

0
7437

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка надасть диплому про вищу освіту європейської якості. Усе зміниться завдяки спеціальному додатку до диплому «DIPLOMA SUPPLEMENT», що буде надрукований двома мовами – українською та англійською. Ця програма дозволить прозоро і незалежно оцінювати кваліфікації, присвоєні в Україні, у кожній з країн-учасниць Болонського процесу.

У євроінтеграційного процесу, який зараз набрав серйозних обертів в Україні, є чимало як симпатиків, так і критиків. Однак складно не побачити позитив у затвердженні нового зразка українських дипломів про вищу освіту. В Україні дуже високий відсоток безробіття серед молоді віком до 35 років. Багато молодих українців у пошуках кращого життя виїжджають на Захід, де потрібно додатково підтверджувати свою кваліфікацію. За допомогою диплома європейського зразка це буде зробити набагато простіше.

Хочеться сподіватися, що з часом Україна наблизиться до європейських стандартів якості життя, а молоді українці, які отримали на Заході безцінний досвід і заробили капітал, повернуться на Батьківщину.

За матеріалами NovostiUA.net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here