Українська міліція почала активно використовувати соцмережі для відслідковування людей

0
1035

Силовики запевняють, діти-втікачі продовжують активно спілкуватися в мережі та постять картинки з місць, в яких вони переховуються, пише Сегодня.

За останній рік нові технології допомогли міліції повернути на 15% більше дітей. З 4 тисяч заяв про зникнення дітей розшукали більше 3 тисяч.

Читайте також: Шахраї купують в соцмережах копії паспортів українців і оформляють на них кредити

“Міліціонерів спеціально навчають користуватися соцмережами для розшуку. У випадку заяви про зникнення міліціонер повинен запитати в батьків, чи була в дитини сторінка в соцмережах. За згодою і в присутності батьків перевіряється пошта дитини, листування. Це допомагає дізнатися чи є ознаки криміналу в пропажі, чи дитина жива-здорова та сидить в найближчому Макдональдсі”, – розповів начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС Олексій Лазаренко.

Читайте також: Російським ЗМІ хочуть заборонити використовувати інформацію з соцмереж

Міліціонери розповідають історії про те, як умовляли підлітків повернутися просто через соцмережі. Тепер силовики активно освоюють новий спосіб роботи з молоддю.

Нагадаємо, що українська міліція вилучила київські сервери соцмережі ВКонтакте. У мережі вже пишуть про ймовірний зв’язок цієї події зі справою WebMoney.

Джерело: tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here