Найбільший пошуковик дав збій

0
1061

Сайти відомого інтернет-гіганту, корпорації Google, не працювали протягом 5 хвилин. Збій коштував корпорації близько півмільйона доларів, говорить цифровий експерт Філ Дерсон.

Google впав на 5 хвилин. Фото: Krisztian Bocsi/Bloomberg via Getty Images
«Це були, напевно, фізичні проблеми з інфраструктурою, враховуючи розмір збою, але про це важко судити на цьому етапі», — сказав Філ Дерсон, передає SkyNews.

Світовий трафік за цей час знизився на 40%, іншими словами, майже вдвічі впала кількість сторінок, які в той час переглядали користувачі. І це враховуючи те, що інші пошукові системи, такі як Yahoo, Bing та Yandex, в той час працювали без проблем. Після збою Google кількість відвіданих сторінок різко підскочила, а потім стабілізувалась на звичайному рівні.

Не працювали такі сервіси Google, як пошта, пошуковик, календар і гугл-драйв (сервіс для зберігання документів), в суботу з 1.52 до 1.57 за київський часом, повідомляє аналітична компанія GoSquared. На сайті корпорації також зазначено, що збій тривав 1 хвилину. Ще 4 хвилини пішло на повне відновлення роботи.

Причини збою в роботі сервісів Google поки що не називають. Проте це перший випадок, коли всі вони одночасно призупинили роботу. Раніше в різний час збої траплялись із поштою та службою Google Apps.

Джерело: www.epochtimes.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here