Нововолинських шахтарів привітали із професійним святом

0
1220

Учора у міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня шахтаря. Привітати та вручити нагороди гірникам завітали начальник інфраструктури облдержадміністрації Василь Козак, міський голова Віктор Сапожніков, в.о. генарльного директора ДП «Волиньвугілля» Микола Клюка, голова Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов, головний спеціаліст Департаменту реструктуризації та розвитку вугільної промисловості Андрій Синюк, начальник ДЗГДІ у вугільній промисловості Володимир Юрків, директор передпускової дирекції Шахти №10 «Нововолинська» Петро Солоп та інші представники вугільних підприємств Нововолинська. Приємною несподіванкою напередодні професійного свята для гірників Волині стало запровадження нових нагрудних знаків «Шахтарська гвардія Волині» та «Свята великомучениця Варвара». На святкових урочистостях відзнакою «Шахтарська гвардія Волині» нагородили Героя Соціалістичної Праці, бригадира гірників очисного забою Володимира Сівака, головного гірника ДП «Волиньвугілля Ольгу Ромасюк, прохідника підготовчих робіт ВП «Шахтоуправління «Нововолинське» Сергія Захарчука, гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля №1 ВП Шахта «Бужанська» Володимира Савчука, гірника очисного забою дільниці №1 ВП Шахта №9 «Нововолинська» Олександра Сахарчука, слюсаря-ремонтника 5 розряду ВП «Волиньвуглезбутпостач» Олега Селедчука, директора ремонтно-механічного заводу Богдана Бойка. Відзнаку «Свята Великомучениця Варвара» вручили начальнику ЗМДІ у вугільній промисловості Володимиру Юрківу та головному інженеру ВП «Волиньвантажтранс» Володимиру Музичуку. Почесною грамотою Міненерговугілля нагороджено заступника директора з охорони праці та техніки безпеки ВП «Шахтоуправління «Нововолинське» Сергія Шелепу та електрослюсаря підземної дільниці з видобутку вугілля №1 Віктора Мельника.
Так співпало, що у цей день свій день народження святкував очільник вугільної галузі Волині – Микола Клюка. Міський голова Віктор Сапожніков сердечно привітав Миколу Івановича з цією подією і висловив сподівання про те, що волинське вугілля ще довго видобуватиметься під його керівництвом.
– Шахтарі можуть видобувати вугілля і хочуть працювати, – зауважив Віктор Борисович у своїй промові. – Сьогодні існує певна низка проблем у вугільній галузі, одна з яких – реалізація «чорного золота». Але ми не стоїмо осторонь цих негараздів і разом з головою облдержадміністрації Борисом Клімчуком намагаємося сприяти їх вирішенню. Звичайно, що запаси вугілля не безмежні і колись вони все ж таки закінчаться. Але ми робитимемо усе можливе, щоб шахтарська праця продовжувалась.
На завершення урочистостей відбувся святковий концерт.
Жанна Марковська

Джерело: novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here