Затримка виплат на дітей неприпустима

1
3199

Серед найбільш актуальних питань, які нині турбують українців, — якість та своєчасність соціального захисту, зокрема дітей. Адже від того, наскільки вчасно та в повному обсязі дорослі отримують соціальні виплати, наприклад сім’ї з дітьми чи малозабезпечені родини, залежить добробут малюків.

За повідомленням управління взаємодії з громадськістю Урядового контактного центру, за І півріччя 2013 року на урядову телефонну «гарячу лінію» надійшло 8580 звернень щодо отримання соціальних виплат, з них 6250 — щодо соціальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини, по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, одиноким матерям, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, при усиновленні дитини та малозабезпеченим сім’ям.

Найчастіше громадяни звертаються з проханнями роз’яснити умови й порядок отримання соціальної допомоги, перевірити її розмір та правильність нарахування. Непоодинокими є скарги на невиплату та затримку з виплатою різних видів соціальної допомоги.

За період з 8 по 14 липня на урядову телефонну «гарячу лінію» та через Інтернет надійшло 10 915 звернень.

0800-507-309. Урядова телефонна «гаряча лінія» працює, крім неділі та святкових днів, за таким графіком: понеділок — п’ятниця — з 8:00 до 21:00, субота — з 8:00 до 19:00. Веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

Джерело: ukurier.gov.ua

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here