Розвиток гірничих робіт у центрі уваги

0
928

Актуальні та важливі для ефективної безпечної роботи з вуглевидобутку питання були обговорені у ході розгляду територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Львівській області, виконання умов погодження програм розвитку гірничих робіт на друге півріччя 2013 року по шахтах ДП «Волиньвугілля».
На цьому засіданні, яке відбулося 27 червня, були присутні перший заступник начальника теруправління – начальник гірничого округу Богдан Радивон та начальник Західної міжрегіональної державної інспекції нагляду у вугільній промисловості Володимир Юрків, представники від Львівсько-Волинського ВГРЗ Ігор Яворський та Валерій Воробей.
Державне підприємство «Волиньвугілля» на розгляді програми розвитку гірничих робіт було представлене виконуючим обов’язки генерального директора Миколою Клюкою, технічним директором Федором Богданом та заступником генерального директора з охорони праці Богданом Сліпецьким, а також керівним складом наших шахт.
У ході обговорення підведені підсумки роботи за перше півріччя поточного року та намічені конкретні дії на друге півріччя. Особлива увага акцентувалася на умовах погодження програми розвитку гірничих робіт і графіків виконання капітальних ремонтів на шахтах ДП «Волиньвугілля». Програму розвитку на друге півріччя в цілому погоджено.

Джерело: novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here