Підсумок червня: у лідерах – шахта №9 «Нововолинська»

0
1235

Підбиваючи підсумки роботи гірничих колективів за червень, в.о.генерального директора ДП «Волиньвугілля» Микола Клюка особливо відзначив наполегливу та сумлінну працю шахти №9 «НВ», працівники якої спромоглися, долаючи труднощі у складних гірничо-геологічних умовах, перевиконати місячне державне планове завдання з показником у 110,0%. При плані у 8600 тонн на-гора видано 9462 тонни рядового вугілля. Ця цифра яскраво демонструє, що взяте зобов’язання гідно зустріти професійне свято День шахтаря – гірники дев’ятої підтверджують реальними справами.
Вже у липні в режим виробничої експлуатації на шахті №9 «НВ» буде введена нова лава. До речі цей рік для шахти – ювілейний. Восени виповнюється півстоліття виробничої діяльності шахти №9 «НВ».
Із показником у 100,1% виконала план з видобутку рядового вугілля і шахта «Бужанська». На-гора у червні піднято 15710 тонн палива.
Гірше працювали гірники шахта №1 «НВ»ШУ «Нововолинське». Хоча є тверда надія, що введення нової лави покращить виробничі показники нашої найстаршої першої шахти.
В цілому у червні ДП «Волиньвугілля» видобуло 28435 тонн рядового вугілля.
До речі, в лідерах шахта №9 «НВ» і з проходки гірничих виробок, в тому числі з підготовчих і розкриваючих. У червні пройдено 153 метри, при плані 140 метрів. Це 109% перевиконання місячного планового завдання.

Джерело: novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here