Шахтарі збираються перекрити трасу Нововолинськ -Львів

0
1273

Вчора десятки  гірників зібралися біля входу в адміністративну будівлю ДП «Передпускова дирекція шахти №10 Нововолинська», де всерйоз обговорювали питання перекриття траси за напрямом Нововолинськ ‒ Львів. Люди понад півроку не отримують заробітну плату, і зрозуміло, що їхньому терпінню приходить кінець.

До гірників  вийшов директор ДП «Передпускова дирекція шахти №10 Нововолинська»  Петро Солоп. Він запевнив людей у тому, що начальство працює для негайного вирішення проблеми.

За словами Віктора Дука, директора ДП «Дирекція по будівництву об’єктів», зараз вся затримка у казначействі, яке немає коштів для того, аби виплатити гірникам заборговане.

Проте стало відомо, що транш у 3 мільйони гривень мав піти на десяту в ПОВНОМУ обсязі. Але фактичний розпорядник коштів Віктор Дук відщипнув волинянам лише 440 тисяч. Усе решта лишилось на Львівщині.

Таким чином, 27 червня нововолинські шахтарі отримали всього по 500-600 гривень.

Вчора було вирішено письмово звернутися до Прем’єр-міністра та Міністерства фінансів з приводу критичної ситуації, що склалася на підприємстві. Якщо гірники не отримають відповіді на своє звернення, траса Нововолинськ – Львів буде перекрита

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here