Чи має шахтарське місто шахтарське майбутнє?

0
2153

Хто і коли дасть відповідь на це запитання? Ситуація на шахтах Волинського регіону надзвичайно критична. У місті Нововолинську закриті шість шахт  – 2, 3, 4, 6, 7, 8. Залишилися працювати чотири , з яких 5-та практично відпрацювала свої запаси, а 1, 5 і 9 ввійшли до списку на ліквідацію, 70 % шахтарів – це молодь. На єдиній шахті-новобудові №10 “Нововолинська” теж ситуація непроста, адже досі не відкрито фінансування. Шахтобудівельники більше шести місяців не отримують зарплату, хоч її періодично обіцяють віддати.

Та найболючішим питанням є реалізація вугілля, якого на складах накопичилося більше 100 тисяч тонн і яке залишається незатребуваним. І хто має нести відповідальність за ситуацію, що склалася? Де шукати винних?

А керівництво на держпідприємстві  “Волиньвугілля” все міняється  – вже третій гендиректор за останні півтора року. До речі, відбувається якась незрозуміла рокіровка – Петро Іляринович Солонинка, який керував об’єднанням волинських шахт від початку березня,  очолив вуглевидобувне об’єднання на Львівщині. Згідно із наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, представив нового керівника Вівчаренко О. В., директор департаменту реструктуризації вугільної промисловості.

А  “Волиньвугілля” очолить вже колишній гендиректор “Львіввугілля” Микола Іванович Клюка.

Подейкують, що  в минулий понеділок на роботу вийшов діючий гендиректор  Анатолій Григорович Заболотній, який через день знову пішов на лікарняний. Невже знову на чотири місяці? Кому і з якою метою потрібні такі зміни?

Але, як би там не було, людям від того не легше, адже втрачається сам сенс видобутку вугілля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here