Засуджено начальника відділу кадрів шахти № 5 “Нововолинська

0
1167

Вироком Іваничівського районного суду затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Іваничівського району та начальником відділу кадрів шахти № 5 “Нововолинська”. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Посадовець визнаний винним у тому, що, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс недостовірні дані у подання про призначення громадянину пенсії за віком на пільгових умовах та довідку про підтвердження наявного трудового стажу підземних робіт.

У подальшому, на підставі цих документів, поданих до управління Пенсійного фонду, громадянину було незаконно призначено пенсію за віком на пільгових умовах. Упродовж 2009-2013 років йому незаконно виплачено пенсію у розмірі понад 120 тисяч гривень, чим спричинено збитки бюджету Пенсійного фонду України.

Суд призначив начальнику відділу кадрів шахти №5 узгоджене покарання у виді одного року і одного місяця обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади та на державних підприємствах на один рік і один місяць зі встановленням однорічного іспитового строку. Окрім того, посадовець сплатить штраф в сумі 4250 гривень.

У ході досудового розслідування забезпечено відшкодування завданої бюджету шкоди у розмірі 70 тисяч гривень.

Передрук з sfera-tv.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here