Провайдерів хочуть зобов’язати видаляти незаконний контент веб-ресурсів за рішенням суду протягом доби

0
1016

Забороненим до розповсюдження вважається контент, який пропагує війну, національну ворожнечу, насильство, жорстокість, повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду тероризму.

Провайдер буде зобов’язаний не розголошувати інформацію про факт запиту правоохоронних органів

Хостинг-провайдерів хочуть зобов’язати видаляти контент, виробництво і розповсюдження якого суперечить закону “Про суспільну мораль”, за рішенням суду протягом доби.

Відповідний законопроект № 2208-а зареєстрований у Верховній Раді народним депутатом Володимиром Олійником (Партія регіонів) передбачає внесення змін у закон “Про суспільну мораль”.

Провайдери, зокрема, будуть зобов’язані на підставі рішення суду за зверненням Служби безпеки України або органів внутрішніх справ про видалення електронних інформаційних ресурсів або їх частини, видаляти такі ресурси не пізніше доби з моменту набуття чинності рішення суду.

Крім того, провайдери зобов’язані будуть надавати за запитом СБУ або МВС відомості про тип телекомунікаційних послуг, їх технічних характеристик, а також дані про абонента. Провайдер також зобов’язаний не розголошувати інформацію про факт запиту правоохоронних органів.

Забороненимдо розповсюдження вважається контент, який пропагує війну, національну ворожнечу, насильство, жорстокість, повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду тероризму тощо.

Крім цього, автор законопроекту пропонує включити СБУ в перелік органів, що здійснюють контроль і нагляд у сфері захисту суспільної моралі. За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Джерело: dt.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here