Таємничими знаками дітей оберігатимуть від ТБ

0
1032

У вересні 2013 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення запускає пілотний проект щодо запровадження системи позначок телепродукції для захисту дітей від інформації у медіа-середовищі, яка може зашкодити їхньому здоров’ю і розвитку.

Про це під час засідання міжвідомчої робочої групи Нацради з розробки та впровадження національної системи позначок для захисту дітей від потенційно шкідливої інформації розповіла співголова групи, заступник голови Нацради з питань телерадіомовлення Лариса Мудрак..

“На сьогодні ми маємо чітке розуміння, що за літній період, вже у вересні, ми можемо стартувати з пілотним проектом”, – заявила вона.

Зокрема, за словами Мудрак, робоча група наразі напрацювала інструкції та методичні рекомендації для кодувальників. На основі цих розробок будуть створені посібники і веб-сайт для роботи із системою, за допомогою якої маркуватимуть відеопродукцію. Підготовлено пропозиції щодо внесення відповідних змін до нової редакції Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, якими буде законодавчо врегульовано функціонування нацсистеми захисту дітей у медіа-просторі.

За матеріалами www.pic.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here