Прес-конференція – „Карітас – Волинь”

0
1375

Нещодавно у залі засідань міської ради відбулася прес-конференція, яку провели представники Волинського обласного благодійного фонду „Карітас – Волинь”. Заступник  директора фонду Вікторія Скриннікова розповіла про історію створення цієї організації,  проведені благодійні акції.  Вона повідомила про початок реалізації проекту „Створення механізмів ефективної підтримки вразливих груп населення та медико – соціальних інституцій в малих містах України”.

Директор Фонду і координатор проекту отець Володимир Кметь зазначив, що це своєрідний механізм співпраці місцевих і міжнародних НУО, які надають гуманітарну допомогу та сприяють співпраці з місцевими медичними і соціальними установами. Реалізація даного проекту  приведе до поліпшення підтримки людей, котрі її потребують, – сказав він.  Наголосив, що мета  проекту, насамперед, полягає у тому, аби забезпечити доступ представників малозабезпечених груп населення  до якісних медико – соціальних послуг і зробити їх  конкретнішими  та серйознішими.

На конференції були присутні представники ЦМЛ, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування населення, міської організації Товариства Червоного Хреста України.Вони висловили свою підтримку і готовність до співпраці. Наразі „Карітас Волинь” проводить збір інформації  щодо потреб мешканців міста у наданні медичної та соціально-реабілітаційної допомоги. Сподіваються на те, що на їхню пропозицію відгукнуться численні громадські організації.

P5290021 P5290030(1)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here