Що діти шукають в інтернеті

1
1424

До Дня захисту дітей пошуковик Яндекс вивчив, що шукають в мережі українці віком до 18 років. Так, близько 10% користувачів пошуку компанії – діти до 18 років, які використовують пошук інакше, ніж дорослі.
Як розповіли Корреспондент.biz в компанії, діти в чотири рази частіше середнього задають запити у вигляді питань (частка таких запитів серед дитячих – 4,5%).
Експерти з`ясували, що теми дитячих питань відмінні від дорослих. Три найбільш популярні у дітей сфери – навчання, ігри та IT (питання, пов`язані з комп`ютером та інтернетом). Як правило, хлопчики найчастіше цікавляться іграми та гаджетами, а дівчатка – навчанням, стосунками між статями і красою.
Зазначимо, що в мережі діти надають перевагу питанню не “чому”, а слову “як”, тоді як у дорослих воно лише на другому місці, а на першому – скільки. Діти подібних запитів майже не роблять, їх більше цікавить “як завантажити” і “як зробити”.
Крім того, запити дітей стрімко еволюціонують з дорослішанням. Якщо в першому класі діти запитують “як робити сірниковий будиночок”, в четвертому – “як знайти площу трикутника”, в сьомому – “як зізнатися дівчинці в коханн,і коли ти йдеш за нею після школи”, а в одинадцятому – “куди піти вчитися після 11 класу “.
Раніше повідомлялося, що в Росії дітям можуть заборонити реєструватися в соцмережах.

За матеріалами: Слово Волині

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here