Про сайт

4
22054

Сайт нововолинськ.com.ua створений із метою популяризації інформації про наше чудове місто у всесвітній мережі, об’єктивного і правдивого висвітлення подій, що відбуваються, для згуртування нововолинців у місті і за його межами, для живого, незаангажованого спілкування – в коментарях і на сторінках віртуального ресурсу, для кращого пізнання рідного міста і один одного.

Тут Ви можете ознайомитися зі статистикою, безкоштовно подати оголошення, переглянути цікаві фотографії або додати свої, а також, не виходячи з дому, оглянути місто через веб-камери.

Крім того, на сайті можна знайти багато цікавої інформації на різні теми, поспілкуватися з однодумцями, винести на загальне обговорення наболілі питання і запропонувати шляхи їх розв’язання.

Не залишайтеся сам на сам із проблемами – доносьте їх до громадськості, а ми обов’язково допоможемо Вам їх вирішити – через звертання у потрібні органи влади і подальше висвітлення на сторінках сайту.

Якщо Ви нововолинець або Вам просто не байдуже наше місто – приєднуйтеся!

Якщо Ви прагнете щось змінити у житті Нововолинська, а разом із тим – у своєму власному, – не лишайтеся осторонь, беріть участь у житті СВОГО міста і САМІ створюйте новини, доносьте їх до містян, гостей і читачів сайту вчасно і без цензури!

У безмежному морі інтернет-інформації Нововолинськ має зайняти достойне місце.

Наше місто – найкраще! Про нього має знати весь світ!

Чекаємо листів на пошту novnet@ukr.net

4 КОМЕНТАРІ

  1. Якою громадою? В цьому світі – кожний за себе! коментувати щось, я вже не кажу робити , і то ніхто не хоче! сіра маса ми, а не громада!!!nn1

  2. хочу вас попросити – не перетворюйте тільки створений сайт на виливання бруду і мусолення політики і політиків. невже нема більше про шо писати? сподобалися ваші статті про шахти, це те, шо людям потрібно
    я не люблю коментуати, але читаю часто і проновік і нов.портал . але вже тошнить від тих нік-шмік. від них тільки негатив і бла-бла-бла. ще раніше було терпимо, але як прочитав про Польшу – ну там такий бред пишуть в тих коментах, як хтось сказав, точно хворі на голову. і весь час одні і ті самі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here