На Волині стартував благодійний телерадіомарафон

0
1115

Удвадцятьперше на Волині розпочався благодійний телерадіомарафон «Поспішаймо робити добро».
Щорічно першого червня він транслюється в ефірі Волинської державної телерадіокомпанії, – повідомили у прес-службі мерії.
У відкритті дійства взяли участь голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, заступник губернатор краю Олександр Курилюк, мер Луцька Микола Романюк, голова обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко та голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії Української православної церкви протоієрей Валентин Марчук.
Романюк подякував волинянам та лучанам, що небайдужі до тих, хто потребує допомоги. Він наголосив, що йому дуже приємно і радісно, коли люди беруть на виховання у сім’ю дітей-сиріт.
«Дай Боже, щоб воно так і було. Діти – це наше майбутнє. Благодійність – це прояв співчуття до ближнього та моральний обов’язок кожної людини поспішати на допомогу тому, хто потребує її. Ми повинні це роботи й навчати інших розуміти, що поруч є люди, які потребують цієї допомоги, й бути небайдужими до проблем ближнього», – зазначив він та подякував обласному відділенню Дитячого фонду України за ініціативу.
Голова обласного відділення Дитячого фонду України Олена Грінченко за небайдужість, милосердя та подвижництво вручила міському голові Миколі Романюку найвищу відзнаку фонду «Золоту Зірку».
Також в мерії закликають лучан підтримати дітей особливої долі, переказавши кошти на розрахунковий рахунок:
26000000001727 в ПАТ «Укрсоцбанку» м. Києва
МФО 300023
ЗКПО 05810132
Волинське обласне відділення Дитячого фонду Україн

Джерело – www.volynpost.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here