Подробиці скандалу на “Кроноспані”

0
1510

Маски-шоу на «Кроноспані» влаштували київські «актори» – працівники головного управління боротьби з економічними злочинами. Тобто орли Віталія Захарченка – міністра внутрішніх справ.

Податкова ж міліція в резонансному інциденті цього разу участі не брала (їй вистачило сильних вражень торік на нашому ливарному). Про це сповістила прес-служба обласного управління Міндоходів.

Що шукали на околиці Нововолинська столичні губезівці (кажуть, у масках і з автоматами)? Чому провели на деревообробному підприємстві обшук і вилучили купу документів?

Виявляється, міліція підозрює, що на «Кроноспані» діяв тіньовий центр конвертації валюти. Простіше кажучи – що там відмивали грубі гроші.

Обшук і виїмку документів губезівці провели згідно з постановою Печерського райсуду Києва. Тривало це дійство півдоби. «Орли» прибули до Нововолинська 28 травня, а відбули зі своїми трофеями о 5-й ранку 29-го.

Того ж ранку керівництво «Кроноспана» зустрілося з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку для ділових перемовин. Про враження євробанкірів від наших веселих реалій конфіденційні джерела «Проновіка» не повідомляють.

Голова Волинської облдержадміністрації Б.Климчук «розрулити» ситуацію дуже хотів, та не зміг. Адмінресурсу не вистачило.

Далі буде…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here